Fiyat Listesi

MODELLER

2017 Model Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
(Trafik Sigortası Hariç)
Kampanyalı 2017 Model Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
(Trafik Sigortası Hariç)
2018 Model Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
(Trafik Sigortası Hariç)
2018 Model Tavsiye Edilen
*(AEBS Opsiyonlu)
Anahtar Teslim Fiyatı

(Trafik Sigortası Hariç)
*Bağımsız Acil Fren Sistemi (AEBS)
Bağımsız Acil Fren Sisteminde (AEBS) araç ön kısmında güvenli sürüş mesafesini veya bir yaya için mesafe sağlayan ön kamera modülüne (FCM) den gelen verileri kullanan ve önden çarpmaya karşı ikaz sistemi (FCWS) bulunmaktadır. Acil fren sistemi (EBS) aktif olduğu müddetçe Potansiyel önden çarpmaya karşı sürücüye sesli uyarı verir. Bu sistem sürücüyü korumak veya muhtemel bir çarpışmayı önlemeye yardımcı olur ve FCM yi kullanarak çarpışma riskini azaltır. Görsel ve sesli uyarılar vasıtasıyla sürücüyü uyarır.
Araçlar stoklarla sınırlıdır.
Fiyatlar 01 - 30 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
Tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyatlarına ÖTV, KDV ve tahmini Trafik Tescil Masrafları dahil olup, Trafik Sigortası hariçtir.
Görseller farklılık gösterebilir ve yazım hatalarından kaynaklanan fiyat farklılıklarından distribütör firma sorumlu tutulamaz.
Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle imalatçı/ithalatçı ve satıcı şirket hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Şahsuvaroğlu Dış Ticaret Kimyasal Ürünler Otomotiv Pazarlama Sanayi Ticaret Ltd. Şti. yukarıdaki fiyatları ve donanımları bir gün önceden haber vererek değiştirme hakkını saklı tutar.
Araçların fatura tarihinde yürürlükte olan tavsiye edilen fiyat listesi geçerlidir. Bu tavsiye edilen fiyat listesi, bir öncekini geçersiz kılar.