e-XDi200 Motor
 
Rexton W, motorun en çok kullanıldığı devir aralığı olan 1500-2800 d/dk’da, maksimum torku (360 nm) üretmek üzere tasarlanmıştır. Böylece tüm sürüş şartlarında (trafik, rüzgarlı yollar, dik yamaçlı yollar) yüksek çekiş gücü sağlanır. Yakıt verimliliği diğer motorlora göre %14 daha geliştirilmiştir.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
e-Tronic 5 İleri Otomatik Vites
 
e-Tronic 5 ileri otomatik şanzıman, en müthiş performans ve yakıt verimliliği için vites değişimini ayarlar. Manuel konumda, vites topuzu üzerindeki düğme veya direksiyon üzerindeki düğmelerle, tek dokunuşta değiştirilir.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tasarım
 
Rexton W, SUV görünümünü muhafaza ederek dinamik ve sofistike hisler için tasarlanmıştır. LEDlerden oluşan arka lambalar, 18” alaşımlı jantlar ve lastikler lüks görünümün bazı detaylarındandır.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Geliştirilmiş Off-Road Yeteneği
 
Rexton W, şehir kullanımında şıklığı ve konforu ile dikkat çekerken, arazi şartlarında da 2W ve 4W özellikleri ile tam performans sergiler.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ultra Sürüş Konforu
 
Rexton W’nin arka bağımsız ve öndeki çift salıncak süspansiyon sistemiyle SUVlarda nadir bulunan konforu sağlar. Darbe emici amortisörler, denge çubuğu ve helezon yaylar da konfora yardımcı etkendir.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Güvenlik Özellikleri
 
Çok fonksiyonlu ESP (HBA, ARP ve HDC) değişen yol şartlarında aktif olarak maksimum yol tutuşu sağlar. Güçlendirilmiş çelikten imal edilmiş 3 katlı şasi yapısı çarpışmalarda yaşam alanının minimum düzeyde etkilenmesini sağlarken, hava yastıkları sürücü ve yolcuyu alabilecekleri hasarlardan korur.


FOTO GALERİ

Rexton W