SsangYong - Şahsuvaroğlu Dış Tic.Ltd.

/

HABER VE DUYURU

/

SSANGYONG’DAN KAZANDIRAN TEST SÜRÜŞ GÜNLERİ!

SSANGYONG’DAN KAZANDIRAN TEST SÜRÜŞ GÜNLERİ!
SsangYong’dan Kazandıran Test Sürüş Günleri!

60 yıllık SUV tecrübesi ile 4x4 uzmanı Güney Koreli SsangYong’un SUV, MPV, Pick-up ve Crossover sınıflarında konumlandırdığı Rexton W, Rodius, Korando Sports ve Tivoli modelleri ile 1 Mart -30 Nisan tarihleri arasında Türkiye genelindeki “SsangYong” bayilerinde test sürüşü yapan müşterilerimiz,  yapılacak çekiliş ile 1 adet Tivoli, 2 adet Samsung S6 Edge Akıllı Telefon, 2 adet Samsung Galaxy Tab S2 Tablet , 2 adet Samsung Gear S2 saat kazanma şansı yakalayacak.

 

 

 

SsangYong Kazandıran Test Sürüş Günleri Kampanyası:

 

• Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki “SsangYong” bayilerinde test sürüşü yaptıktan sonra bayi tarafından verilecek kampanya katılım kartında bulunan şifreyi (üstü kapalı) Ad, Soyad, GSM Numarası, Sabit Telefon Numarası ve Adres Bilgileri ile birlikte  www.ssangyong.com.tr adresli internet sayfasındaki formu eksiksiz dolduranlara 1 çekiliş hakkı verilecektir. (SsangYong bayilerinin kapanış saati 18:00 olup kampanya süresince www.ssangyong.com.tr adresli internet sayfasından yapılacak katılım ÜCRETSİZDİR.  Kampanya tarihleri ile sınırlı olmak şartı ile kampanyaya katılım her gün/24 saat kesintisiz olup son katılım tarihi 30.04.2016 saat 23.59’dur.)

 

• Şahsuvaroğlu Dış Ticaret Kim. Ürünler Otomotiv Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından 01.03.2016 (saat 08:30) - 30.04.2016 (saat 23:59) tarihleri arasında MPİ'nin 12.02.2016 tarih ve 52739871-255.01.02/340-1625  sayılı izni ile düzenlenen kampanyanın internet katılımları www.ssangyong.com.tr sayfası üzerinden gerçekleştirilecektir.

 

• Kampanya çekiliş hakkı 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.

 

• Katılımlarda mükerrer şifreler elenerek ilk gönderilen şifre kabul edilecektir.

 

• Bu kampanyaya katılanlar arasında yapılacak olan çekilişte, tavsiye edilen perakende satış bedeli 80.775,00 TL olan 1 adet 2015 model Tivoli Limited 4x2 AT Benzinli 5 kapı otomobil, tavsiye edilen perakende satış bedeli 2.450,00 TL olan 2 adet Samsung S6 Edge G925 32GB Gold Platinum Akıllı Telefon (hat ve kart hariç), tavsiye edilen perakende satış bedeli 1.369,00 TL olan 2 adet Samsung Galaxy TabS2 SM-T810 9,7'' Tablet, tavsiye edilen perakende satış bedeli 899,00 TLolan 2 adet Samsung Gear S2 Silver SM-R7200ZWATUR Saat ikramiyesi verilecektir.

 

• Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

 

• İkramiye tesliminde okunabilir şifreli kart ibrazı zorunludur.

 

• Tüm katılımlarda ad-soyad, şifre ve adres bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir. Bilgilerin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Şahsuvaroğlu Dış Ticaret Kim. Ürünler Otomotiv Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti. sorumlu değildir.

 

• Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Şahsuvaroğlu Dış Ticaret Kim. Ürünler Otomotiv Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti. katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.

 

• Şahsuvaroğlu Dış Ticaret Kim. Ürünler Otomotiv Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti. katılımcının e-posta adresine ürün pazarlama bilgileri gönderme ve kampanya kapsamında iletilen tüm mobil telefon numaralarına Şahsuvaroğlu Dış Ticaret Kim. Ürünler Otomotiv Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti. ile ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

 

• Çekiliş 07.05.2016 saat 11:00’de Şahsuvaroğlu Dış Ticaret Kim. Ürünler Otomotiv Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin merkezi olan Zümrütevler Mah. Karayemiş Sok. No:16/24 34852 Maltepe-İstanbul adresinde yapılacaktır. Kazananlar, 11.05.2016 tarihinde Bugün Gazetesi ve www.ssangyong.com.tr web sitesinde ilan edilecek olup asil ve yedek talihlilerin adreslerine aynı anda taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır.

 

• Şahsuvaroğlu Dış Ticaret Kim. Ürünler Otomotiv Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti. kendi personeli, tüm yetkili satıcı / yetkili servis çalışanları, şirket sahipleri ve ortakları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez ve Şahsuvaroğlu Dış Ticaret Kim. Ürünler Otomotiv Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.

 

• Çekilişe yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.

 

• Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu vatandaşların tescile bağlı ikramiye kazanmaları durumunda, ikramiye tesliminde ikametgâh teskeresi ibraz etmesi zorunludur.

 

• Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

 

• İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

 

• Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Şahsuvaroğlu Dış Ticaret Kim. Ürünler Otomotiv Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

 

• Şahsuvaroğlu Dış Ticaret Kim. Ürünler Otomotiv Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti. kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

 

• Kampanya neticesinde yapılacak olan çekiliş ile belirlenecek talihliler, isimlerinin Şahsuvaroğlu Dış Ticaret Kim. Ürünler Otomotiv Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin resmi internet sitesi olan www.ssangyong.com.tr adresi ve Bugün Gazetesi veya diğer gazeteler aracılığı ile reklam amaçlı olarak yayınlanmasına/ilan edilmesine iş bu sözleşme ile birlikte kabul etmiş olurlar.

 

• Asil talihliler 26.05.2016 tarihine kadar, yedek talihliler 10.06.2016 tarihine kadar kimliği, ikramiye kazandığı şifreli kart ile Şahsuvaroğlu Dış Ticaret Kim. Ürünler Otomotiv Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin Maltepe-İstanbul adresinde bulunan merkez ofisine bizzat başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar kimliği, ikramiye kazandığı şifreli kart ile başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. Kampanyaya katılım sırasında eksik veya yanlış verilen iletişim bilgileri veya herhangi bir sebepten dolayı ödülün ulaşmamasından Şahsuvaroğlu Dış Ticaret Kim. Ürünler Otomotiv Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti. sorumlu değildir.

 

• Kampanyaya katılanlar işbu kampanya katılım koşullarını kabul etmiş sayılırlar. Şahsuvaroğlu Dış Ticaret Kim. Ürünler Otomotiv Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti. kampanya katılım koşullarına uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.

 

• Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Şahsuvaroğlu Dış Ticaret Kim. Ürünler Otomotiv Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.

 

• Bu kampanyaya katılan herkes yukarıdaki şartları gayrikabili rücu kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılır.

 

• Bu çekiliş Şahsuvaroğlu Dış Ticaret Kim. Ürünler Otomotiv Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından MPİ'nin 12.02.2016 tarih ve 52739871-255.01.02/340-1625 sayılı izni ile düzenlenmektedir.

 

• Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Şahsuvaroğlu Dış Ticaret Kim. Ürünler Otomotiv Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından yapılacaktır.

 

• Koşullar ve kuralların herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.